Název

Popis

Běh do schodů je tradiční sportovní akce Spolku Podprůhon. Kromě běhání do schodů v ulici Rud. Knotka se letos na hřišti Bukovka hrál ping-pong, házelo se na koš, vrhalo se noži, střílelo z luku, lezlo se po laně a byla připravena i Šikulovská dráha.
Děkujeme za spolupráci Sokolské jednotě Kladno, S.E.B.U., Můj Gym Šikulové a Tvrzi Libušín za spolupráci na programu.
Děkujeme Městu Kladnu, firmě Acerostar, Dr. Oetker, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, DEK stavebniny, LaLorraine, Tiskárna Peroutka za dotaci, sponzorský dar a ceny do soutěží.

Období

• 45 fotek
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat